Можливість оформити розстрочку

ДП za«Сєвєродонецька ТЕЦ» звертається до всіх квартиронаймачів, які не підпадають під дію житлової субсидії, Ви маєте можливість оформити розстрочку за послугу з централізованого опалення згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016р. №744 «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення».

Для цього родині варто звернутися із письмовою заявою (зразок заяви додається) до відділу збуту теплової енергії управління ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» за адресою: вул.Федоренка, 37, контактні телефони 70-45-76, 4-52-28 про надання розстрочки в оплаті житлово-комунальної послуги з теплопостачання. Починаючи з дати подання заяви щомісячно протягом опалювального періоду ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» виставляє суму до сплати 50% від нарахованої плати за спожиту послугу.

Решту суми – неоплачених 50% від нарахованої протягом опалювального періоду плати за теплопостачання виставлятиметься споживачу протягом міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами, починаючи з травня до вересня включно.

Розрахунок та розподіл рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми 50% від нарахованої протягом опалювального періоду плати за житлово-комунальну послугу з централізованого опалення здійснюється ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ».

Зразок заяви

zajava