На виконання постанови КМУ від 21 серпня 2019 року №830

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

На виконання постанови КМУ від 21 серпня 2019 року №830 ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» інформує мешканців міста про необхідність обрати одну з моделей організації договірних відносин для надання послуги з постачання теплової енергії.

 

Так, закон України «Про житлово – комунальні послуги» статтею 14 передбачає, що за рішенням співвласників багатоквартирного будинку договір про надання послуги з постачання теплової енергії укладається з:

 

1) кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно (індивідуальний договір);

 

2) від імені та за рахунок усіх співвласників багатоквартирного будинку управителем або іншою уповноваженою особою (колективний договір);

 

3) об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку або іншою юридичною особою, яка об’єднує всіх співвласників такого будинку (договір з колективним споживачем).

 

Колективний договір укладається з особою, уповноваженою на це співвласниками.

Такою уповноваженою особою може бути:

 

співвласник багатоквартирного будинку;

 

управитель багатоквартирного будинку;

 

уповноважений орган управління ОСББ;

 

правління житлово – будівельного кооперативу (ЖБК);

 

інша фізична чи юридична особа, уповноважена рішенням співвласників багатоквартирного будинку.

 

На виконання    постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. №830

просимо ознайомитися з насупними типовими договорами:

договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії (із здійсненням обслуговування і поточного ремонту внутрішньо будинкової системи теплопостачання);

 — договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії;

 — договір з колективним споживачем про надання послуги з постачання теплової енергії;

— колективний договір про надання послуги з постачання теплової енергії;

 — договір з власником (користувачем) будівлі про надання послуги з постачання теплової енергії.

 

Просимо Вас до 24 вересня 2020 р. співвласників багатоквартирних будинків (об’єднань співвласників багатоквартирних будинків) обрати одну з моделей організації договірних відносин з підприємством, згідно з якою буде укладено договір.

 

Рішення співвласників щодо обраної моделі договору (протокол зборів, витяг з протоколу, лист або ін.) або питання щодо договорів просимо направити (надати) на адресу відділу збуту теплової енергії ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ»: вул.Федоренка, 37, тел.(0645) 70-26-56.

 

Бюджетним та іншим установам пропонуємо ознайомитися з вищенаведеною постановою (в т.р. з формами типових договорів) та обрати одну з моделей організації договірних відносин з підприємством для надання послуги з постачання теплової енергії,  згідно з якою буде укладено договір.

Рішення щодо обраної моделі договору (лист або ін.), або питання щодо договорів, просимо направити на адресу відділу збуту теплової енергії управління ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ»: вул.Федоренка, 37, тел.(0645) 70-26-56.

 

Окремо для усіх споживачів: договори, що раніше укладені з ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» на послугу на тепер втратили чинність.