Шановні споживачі!

Доводим до вашого відома, що 08 вересня 2021 року Кабінетом Міністрів України затверджено постанови: № 1022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. N 830» та № 1023 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1182», які набрали чинності 01 жовтня 2021 року шляхом  офіційного опублікування в газеті Кабінету Міністрів України «Урядовий кур’єр» від 01 жовтня 2021 року № 190 (7058).

Зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 830 «Про затвердження Правил надання послуг з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуг з постачання теплової енергії  найбільше торкнулися регулювання договірних відносин зі споживачами та забезпечують права усіх категорій споживачів. Для тих, які не обрали жодну форму договору з виконавцем послуги, запроваджено публічний договір приєднання про надання послуг з постачання теплової енергії.

Затверджений Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії, який є публічним договором приєднання і укладається з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України.

Такий договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

У зв’язку з вищенаведеним ДП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ТЕЦ» публікує текст Типового індивідувального договору про надання послуги з постачання теплової енергії, який є публічним та додаток до типового індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії: «ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії».

 

ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуги з постачання теплової енергії.

 

ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії.