Субсідії

  

Монетизовану субсидію можна отримати у будь-якому з 38 уповноважених банків

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/monetizovanu-subsidiyu-mozhna-otrimati-u-bud-yakomu-z-34-upovnovazhenih-bankiv


 

Чи потрібно у травні повторно звертатися з документами на отримання субсидії до Управління праці та соціального захисту населення?

 

Усім діючим субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комунальні послуги, у травні автоматично перепризначать субсидію на новий період. ЇЇ з травня видаватимуть готівкою: пенсіонерам на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

 

Тим, у кого будуть борги, буде запропоновано перейти на безготівкову монетизацію субсидій.

 

     Чи можуть призначати субсидію на наступний період, якщо є борг?

 

Важливо, щоб станом на травень не було простроченої понад місяць заборгованості за оплату комунальних послуг, тобто послуг, спожитих у березні. Борги за квітневу комуналку не братимуться до уваги при перепризначенні субсидії у травні.

 

Тим, у кого будуть борги, після їх погашення або укладання договору реструктуризації потрібно буде звернутися із Заявою та Декларацією про доходи в Управління праці та соціального захисту населення.

 

      Кому потрібно повторно звернутися з документами до Управління праці та соціального захисту населення щодо субсидії?

 

Повторно із Заявою та Декларацією про доходи потрібно звернутися до Управління праці та соціального захисту населення лише тим, чиї справи розглядала Комісія, орендарям житла та внутрішньо переміщеним особам, тим домогосподарствам, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни у складі сім’ї.

 

Повторно з документами необхідно буде звернутися також сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, та сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.

 

Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року.

 

      Чи потрібно у жовтні йти в Управління праці та соціального захисту населення, щоб оформити субсидію на зиму?

 

Якщо у травні субсидію буде перепризначено на новий період -2019-2020р.р. – у жовтні розмір на опалювальний сезон розрахують автоматично. До уваги братимуться доходи 1-2 кварталів 2019 року.

Безробітні, які не стояли в цей час на обліку в Центрі зайнятості, матимуть право на зимову субсидію на умовах сплати ЄСВ (22% від мінімалки – 918,06грн.) за будь – які три місяці цього періоду.