Субсідії

  

Для громадян, які використовують теплову енергію (для потреб централізованого або автономного опалення), природний газ або електричну енергію (для індивідуального опалення), опалювальний період для надання субсидії установлюється з 16 жовтня до 15 квітня включно.

 

Перерахунки субсидії по фактичному використанню послуг не проводитимуться.

 

Що важливо знати

 

1) безготівкова монетизація – гроші будуть надходити на спеціально оформлений рахунок в Ощадбанку та автоматично списуватися на оплату за комунальні послуги. Після завершення опалювального сезону зекономлені гроші можна буде отримати готівкою.

2) готівкова монетизація – коли одержувач субсидії може відкрити рахунок у одному із 38 уповноважених банків (або через виплатні об’єкти Укрпошти) і кожен місяць отримувати «живі» гроші згідно із поданою заявою до управління соцзахисту населення.

Споживачі комунальних послуг, яким надається субсидія у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги.

 

Звертаємо увагу:

 

— за отриманням інформації про будь-які питання, пов’язані з нарахуванням субсидії, отримувачі субсидії звертаються до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення;

— за отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) отримувачі субсидій звертаються до виконавців комунальних послуг.